Piercing

Piercing není jenom způsob, jak zdůraznit váš styl, ale také způsob, jak vyjádřit svou individualitu a osobnost. Od klasických piercingů, jako jsou například lalůčky, po méně tradiční a více umělecké varianty, jako jsou surface piercingy, jsem zde, abych vám pomohl najít ten správný piercing pro vás. Snažím se vytvořit prostředí, kde se cítíte jako doma, kde se můžete uvolnit. Je to safe space pro všechny lidi :D

Jsem začátečník a chci si rozšířit své portfolio, takže hledám modely na všeljaké druhy piercingů. Platili byste pouze za materiál!

Jak se objednat?

Instagram

Jednoduše mi hoďte zprávu do dms a už se domluvíme!

Email

Jestli radši komunikujete přes email, nevadí! Stačí nám napsat na [email protected]. Dejte mi vědět, co byste chtěli, a klidně vám volné termíny pošlu tam.

Ceník

Cena materiálu se pohybuje okolo 200-250 Kč.

Šperk je vždy z kvalitního titanu. Jedná se o lehký, ale zároveň extrémně pevný kov, který je hypoalergenní, což znamená, že je mnohem méně pravděpodobné, že způsobí alergickou reakci než některé jiné kovy. Jeho vysoká odolnost proti korozi z něj činí skvělou volbu pro piercingové šperky, protože se minimalizuje riziko infekce nebo podráždění kůže.

Jak se o piercing starat?

Hlavním pravidlem je poslouchat pokyny piercera

Pokud nemusíte, vyvarujte se dotýkání piercingu, aby se minimalizovalo riziko podráždění a infekce.

Vyhněte se aplikaci kosmetiky, parfémů nebo chemikálií na oblast kolem piercingu, protože to může způsobit podráždění.

Čistěte piercing pravidelně: Používejte speciální čistící roztok určený pro péči o piercingy.

piercing shop